Kayıt İşlemleri

 

Erken Kayıt

(8 Haziran 2012 tarihine kadar)

Geç Kayıt

(9 Haziran – 17 Ekim 2012 tarihleri arasında)

Sunum yapacaklar*

175 TL

200 TL

Öğrenci**

100 TL

125 TL

Misafir***

200 TL

250 TL

* Öğrenci olmayan, sözlü veya poster sunum yapacak kişiler. Sunum yapacak bir kişi en fazla iki bildiri sunabilir. Bildirilerde ismi bulunup sunum yapmayacak kişiler “Misafir” olarak kayıt yaptıracaklardır.

** Üniversitelerde lisansüstü programına kayıtlı (bildirisi olan/olmayan) öğrenciler. Bu öğrencilerin sempozyum kayıt masasına öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir.

   Lisans öğrencileri sempozyuma dinleyici olarak ücretsiz katılabilirler; ancak kayıt ücretine dahil olan imkanlardan faydalanamazlar. İmkanlardan faydalanmak istemeleri halinde kayıt ücretini ödemeleri zorunludur.

*** Sadece dinleyici olarak katılacak öğrenci olmayan kişiler. Bildirilerde ismi bulunan ancak sunum yapmayacak kişiler “Misafir” olarak kayıt yaptıracaklardır.


Katılım ücretine dahil olan hizmetler:

Sempozyum çantası, özet kitabı, bildiri CD’si, öğle yemekleri, kokteyl, gala yemeği, ara ikramlar, stant alanına giriş, çevre gezisi.


Banka Hesabı
Banka adı: T.C. Ziraat Bankası
Şube: Zonguldak
Hesap No: 59132174 5001
IBAN: TR450001000131591321745001
Hesap Tam Adı: Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümü IV. Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Sempozyumu
Hesap Kısa Adı: Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Sempozyumu (ilgili alanın karakter sayısı kadar yazılabilir. Örneğin “Uzaktan Algılama ve” gibi)

Önemli not: Lütfen ödemenize ait banka dekontunu faks, posta, kargo veya e-posta ile Sempozyum Sekretaryasına ulaştırınız.

Comments are closed.